İLETİŞİM

Abdi İbrahim Tower

Reşitpaşa Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi No: 4 Maslak - Sarıyer 34467 İstanbul

(212) 366 84 00 info@abdiibrahim.com.tr

EXPLORABLE ASSISTED SELF HELP - NORVEÇ

Explorable Assisted Self Help, en yaygın mental hastalıklarda hafif ve orta derecede semptom gösteren ve öncelik verilmeyen hastalara yardımcı oluyor. Uzmanların tedavi seçenekleri paylaşabildiği çevrimiçi bir platform geliştirerek, ruh sağlığı ile ilgili bilgilerin yaygınlaşmasını, çözüm ve tedavilerin olduğu bir kütüphanenin gelişmesini ve sağlık sistemi içerisinde yeni işbirlikleri oluşmasını sağlıyor. 

 

Assisted Self-Help (ASH) araçları ile, depresyon, anksiyete ve uyku problemi gibi sağlık problemlerinde hafif ve orta derecede semptom gösteren hastaların uygun fiyatlarda tedavilere erişimini artırmayı hedefleniyor. 

 

Çevrimiçi ASH tedavilerini pratisyen hekim ve ruhsal sağlık uzmanlarına açarak, onların hafif ve orta derecede ruhsal sağlık semptomları olan ve daha önce yeterli kaynak olmadığından yardımcı olamadıkları hastalara yardımcı olmalarını sağlıyor. Oskar, bu platform ile çok sayıda insana, hızlıca bakılmasını sağlayarak hayat kalitelerini arttırıyor. Bununla beraber, sağlık sisteminin kalabalık ve verimsiz yapısından doğan sorunları ele alıyor.
YUKARI ÇIK